HEDEFİMİZ

Başarılı İşlerin Arkasında İmza Olmak...

1980 yılından bu yana durmaksızın üretim yapmakta ve kurulduğu günden itibaren hedefleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Güngör Basım; sektörün gerektirdiği gibi teknolojiyi yakından takip eden, kazancını yine yatırıma dönüştüren hedeflerini sürekli yenileyen bir matbaa olarak ofset ve dijital baskı alanında yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Güngör Basım gerek teknolojisi, gerek kadrosu ve gerekse kusursuz hizmet anlayışıyla yalnızca bir matbaa değil, aynı zamanda bir çözüm ortağıdır. Üstlendiğimiz bu misyon doğrultusunda yıllardır birlikte yürüdüğümüz müşterilerimizin beklentilerini dinliyor, onlara çözümler üretiyor, beklentiler farklılaştıkça biz de kendimizi yeniliyoruz.

Kaliteden ödün vermeden, iş ahlakını her zaman ön plan da tutarak, işveren, çalışan ve müşteri memnuniyetini ortak bir paydada toplamayı hedeflemiş ve bugüne dek başarmıştır.

Elde ettiği bu başarı, güven ve istikrar doğrultusunda kendinden emin adımlarla yürüyen Güngör Basım; sizlere de çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacak, sizlerle birlikte büyümeye devam edecektir.

Her geçen gün büyüyen müşteri ve referans portföyümüzle sizlere hizmet vermekten mutluluk ve onur duyarız.

Asian businessmen and businesswomen meeting brainstorming ideas about creative web design planning application and developing template layout for mobile phone project working together in small office.